Zaprezentowano pierwsze szczegóły jubileuszowego WSOP 2019!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Pod koniec maja rozpocznie się jubileuszowa, bo 50 edycja World Series of Poker. Kilka dni temu organizatorzy zaprezentowali pierwsze informacje dotyczące wspomnianego wydarzenia.

World Series of Poker to światowe święto pokera, na które zjeżdżają się najlepsi pokerzyści z całego świata. Najbliższa, a zarazem pięćdziesiąta edycja popularnego WSOP rozpocznie się 28 maja i trwać będzie aż do 16 lipca. Na pokerzystów czekać więc będzie aż 7 tygodni rywalizacji Rio All-Suite Hotel & Casino w stolicy hazardu – w Las Vegas. Mimo, że nie znamy jeszcze kompletnego harmonogramu (nad którym cały czas trwają prace), to organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy, prezentując najciekawsze eventy.

Na pierwszy plan wychodzi przede wszystkim event Big 50 No Limit Holdem – turniej, który miał będzie 4 dni startowe. Wpisowe to jedynie 500$, a gwarantowana pula to kosmiczne 5.000.000$! Warto wspomnieć również o przyjaznej strukturze: 50.000 w żetonach na start oraz aż 50 minutowe levele.

Rozegrany zostanie także turniej Millionaire Maker za 1.500$, a główną uwagę przyciągał będzie z pewnością Main Event – ten rozpocznie się 3 lipca. Aktualnie trwają końcowe prace nad harmonogramem WSOP 2019, który ukaże się najprawdopodobniej na przełomie stycznia i lutego.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa