Zabezpieczono kolejne automaty do gier!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Wczoraj na łamach strony internetowej radio.kielce.pl pojawił się wpis, z którego wynika, że w Sandomierzu został zlikwidowany kolejny nielegalny salon gier.

Inspektorzy celno-skarbowi wspólnie z policjantami zabezpieczyli automaty do gier oraz pieniądze, które przeznaczone były na wypłaty dla osób uczestniczących w grach. W poniedziałek kilku funkcjonariuszy z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej w Sandomierzu wraz z pracownikami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach poddali kontroli lokal w Sandomierzu. Jak się okazało ich wcześniejsze podejrzenia były słuszne, bowiem lokal był miejsce, gdzie urządzano nielegalny hazard. Podjęto wszelkie czynności celem zabezpieczenia trzech automatów do gier oraz gotówki.

Warto dodać, że właścicielowi maszyn grozi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności praz nawet 300.000zł grzywny.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa