Yggdrasil dostarcza swoje gry dla Tipsport w Czechach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Yggdrasil, dostawca rozwiązań igamingowych, należący do Cherry, rozszerzył swoje usługi na Czechy poprzez nową współpracę partnerską z operatorem gier i zakładów Tipsport.

Klienci Tipsport będą teraz mieli dostęp do portfolio lokalnie certyfikowanych gier Yggdrasil, w tym Luca Maniacs, Valley of the Gods i trylogii Wikingów. Operator będzie również mógł używać BOOST, narzędzia promocyjnego Yggdrasil w grze, do prowadzenia turniejów w grze, rozdawania nagród i misji graczy.

„Połącznie z Tipsport jest dla nas kolejnym ważnym kamieniem milowym, ponieważ kontynuujemy wdrażanie naszej rosnącej strategii rynków regulowanych. Jako największy operator w kraju Tipsport jest dla nas idealnym partnerem i czekamy na naszą współpracę”

– powiedział dyrektor generalny Yggdrasil, Fredrik Elmqvist.

Jiří Švarc, dyrektor kasyna online w Tipsport, dodał:

„Dodanie gier Yggdrasil do naszej rozszerzającej się oferty jest bardzo ekscytujące i jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą cieszyć się wciągającą zawartością, jaką zapewnia ten developer gier”.

Rozpoczęcie działalności nastąpiło po tym, jak w zeszłym miesiącu czeskie Ministerstwo Finansów potwierdziło, że od stycznia 2020 r. zwiększy stawkę podatku od niektórych gier hazardowych w kraju.

Loterie, gry na żywo i operatorzy bingo będą opodatkowani w wysokości 30%, co oznacza wzrost o 23%, podczas gdy stawki dla zakładów o stałym kursie również wzrosną z 23% do 25%. W tym miesiącu dane dostarczone dla iGamingBusiness.com przez Generalną Dyrekcję Finansową Czech pokazały spadek przychodów z gier hazardowych regulowanych o 21,3% w 2018 r. ze względu na niższy wkład przychodów z automatów do gier.

Przychody za ten rok wyniosły 31,3 mld CZK (1,09 mld GBP / 1,22 mld EUR / 1,38 mld USD), dzięki pionowemu trafieniu przez nowe kontrole premii i weryfikacji graczy. Przychody ze sprzedaży na lądzie spadły o 39,3% r / r do 14,8 mld CZK, a przychody online spadły o 4,8% do 1,9 mld CZK.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa