Wygodniej drapać online

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Zdrapki online to wyjątkowa szansa na natychmiastową wygraną. Teraz nie musisz już czekać na losowanie i ogłoszenie wyników. Wystarczy zdrapać wybraną lotto zdrapkę, aby poznać wyniki natychmiast. Graj i wygrywaj kiedy tylko chcesz. W Lottoland możesz wypróbować też zdrapki za darmo.

Zdrapki to rodzaj gry losowej, w której informacja o wygranej jest ukryta pod obrazkiem, który należy zdrapać. W zależności od tego jakie symbole się trafi, dany gracz wygrywa nagrodę lub nie. Zdrapek jest wiele – wystarczy porównać ceny, nakład, kategorie nagród oraz wysokość wygranych, by móc zadecydować, które z nich są najlepsze dla Ciebie!

Kiedyś ten rodzaj gry był dostępny tylko i wyłącznie w papierowej formie, jednak w dzisiejszych czasach fani loterii mogą także zagrać w zdrapki online. Dzięki nowej technologii można więc oszczędzić czas potrzebny na wyprawę do sklepu lub kolektury, a także grać z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu, utworzyć konto gracza Lottoland i gotowe!

Pierwsze zdrapki na świecie powstały stosunkowo niedawno bo w latach 70. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Zostały one po raz pierwszy stworzone przez informatyka Johna Kozę i eksperta ds. marketingu Daniela Bowera, którzy postanowili stworzyć loterię, która umożliwi graczom natychmiastową wygraną. Informatyk był więc odpowiedzialny za algorytm, który miał na celu zapewnienie, że gra w zdrapki będzie w pełni losowa, natomiast Bower wykorzystał swoją wiedzę tak, by oferowana przez nich gra spełniała potrzeby graczy. Zdrapki okazały się więc idealnym rozwiązaniem, gdyż dzięki nim gracze nie muszą czekać na ogłoszenie wyników losowania, a tym samym mogą grać i wygrywać kiedy tylko mają na to ochotę. Nic więc dziwnego, że zdrapki w krótkim czasie zyskały ogromną popularność nie tylko w USA, ale także w wielu innych krajach.

Rozwój technologii dotyczy obecnie wszystkich dziedzin naszego życia. Łatwy dostęp do internetu zarówno na komputerze, laptopie jak i na innych urządzeniach mobilnych sprawia, że usługi, które wcześniej były dostępne tylko i wyłącznie w sklepie lub kolekturze, teraz można zdobyć nawet bez wychodzenia z domu. To samo dotyczy zdrapek. Kiedyś aby zagrać w zdrapki, trzeba było wybrać się do kolektury. Teraz wystarczy mieć dostęp do internetu, by móc grać kiedy i gdzie tylko zechcesz. Zdrapki online są więc o wiele wygodniejsze i pozwolą Ci oszczędzić ten jakże ceny w dzisiejszych czasach czas.

Ponadto, kolejną zaletą zdrapek dostępnych online jest możliwość sprawdzenia i wypróbowania ich zupełnie za darmo! Jeśli więc zdecydujesz już, którą grę chcesz przetestować, wystarczy kliknąć na przycisk „demo zdrapki” i zabrać się za zdrapywanie. Zapewniamy, że to świetna zabawa!

Zapraszamy do drapania na Lottoland! Przypominamy również o czwartkowej kumulacji – do wygrania 21 milionów!

 

1 Comment

  1. Pingback: Wygodniej drapać online - E-PLAY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa