William Hill wycofuje się z Czech

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Tuż przed rozpoczęciem obowiązywania nowego prawa hazardowego w Czechach na opuszczenie rynku naszych południowych sąsiadów zdecydował się brytyjski William Hill.

W grudniu czescy klienci i afilianci WH otrzymywali maile informujące o tym, że po ostatnich zmianach regulacyjnych żaden z produktów William Hilla nie będzie dostępny na terenie kraju. Nowe prawo ma obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku i wymaga od operatorów działających w innych państwach Unii Europejskiej uzyskania czeskiej licencji.

William Hill ma nadzieję na uzyskanie krajowej licencji, deklarując chęć współpracy w przyszłości. Jednak w chwili obecnej wszyscy gracze zostali poproszeni o wypłacenie środków finansowych z kont a afilianci o usunięcie materiałów marketingowych zachęcających do rejestracji w William Hill.

Według informacji przekazanych na początku grudnia przez czeskie Ministerstwo Finansów zainteresowanie uzyskaniem krajowej licencji nie jest zbyt duże i skupia się przede wszystkim na krajowych operatorach.

Źródło: CalviAyre

Tagged under

1 Comment

  1. Pingback: Bet-at-home opuszcza Czechy i Włochy | E-PLAYBET.COM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa