Weekendowe wygrane Polaków – kto shipnął najwięcej?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Za nami pełen emocji pokerowy weekend przy stolikach online. Ponieważ czytelnicy często proszę nas o takie wpisy, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego poniedziałku (lub dziś wyjątkowo we wtorek) publikować dla Was będziemy TOP3 wyników polskich graczy, jakie osiągali podczas weekendowych zmagań w największych turniejach rozgrywanych przy wirtualnych stolikach.

Najwyższą wygraną może pochwalić się w dzisiejszym zestawieniu gracz o nicku farell8, który okazał się bezkonkurencyjny podczas turnieju Sunday Bounty Hunter: $100K Gtd na PartyPoker. Za pokonanie ponad 600 innych pokerzystów nasz rodak łącznie z bounty zainkasował 19.599$. Warto dodać, że wpisowe do turnieju wynosiło ledwie 215$!

Kilkaset dolarów mniej, dokładnie 19.226$, odebrał także Sphinx87, który uplasował się na 4. miejscu podczas turnieju Sunday High Roller:

Na koniec jeszcze jeden znakomity wynik, jaki odnotował bardzo dobrze znany w społeczności MTT pokerzysta – mowa oczywiście o dadowcu, który uplasował się na 2. miejscu podczas turnieju Saturday KO za 1.050$. Polak za swoje osiągnięcie wziął z kasy aż 18.284$:

TOP3 wygranych weekendu:

  1. farell8 – 19.599$ – 1. miejsce podczas Sunday Bounty Hunter z wpisowym 215$
  2. Sphinx87 – 19.226$ – 4. miejsce podczas Sunday High Roller z wpisowym 2.100$
  3. dadowiec – 18.284$ – 2. miejsce podczas Saturday KO z wpisowym 1.050$

Kolejne notowanie już za tydzień, zapraszamy!

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa