Videoslot.com planuje uruchomienie pokera 3D

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Firma Videolots.com ujawniła plany wprowadzenia nowego produktu pokerowego 3D po nabyciu zasobów technologicznych z majątku PKR.

W tym roku PKR rozpoczął współpracę a Videolots przeniósł się do jej aktywów, które są dostarczane firmie na komputery PC i Mac, w systemach iOS i Android PKR.

Nowy produkt pokerowy zostanie uruchomiony w przyszłym roku, a gracze Videolots początkowo będą mogli uzyskać dostęp do serwisu za pośrednictwem aplikacji do pobrania dla komputerów stacjonarnych.

Videolots zamierza również niedługo dodać wersję mobilną i internetową po jej pierwszym uruchomieniu na komputerach.

Alexander Stevendahl, dyrektor generalny Videolots, powiedział: „Zakup unikalnych klientów pokerowych 3D PKR zapewnia nam platformę do wprowadzenia sprawdzonego produktu pokerowego naszym klientom.

„Wideo sloty doprowadziły w ostatnich latach do kształtowania sektora kasyn online, a my poszukujemy tego samego innowacyjnego doświadczenia z naszym produktem pokerowym”.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa