Terminale z dostępem do sieci – cz. II – Paymenticon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Paymenticon jest to łatwy w obsłudze elektroniczny portfel zabezpieczony kodem PIN, który zawiera wszystkie opcje płatności niewymagające ujawniania danych osobistych i finansowych. Jest najlepszym sposobem na zakupy online, równie prostym w użyciu, co gotówka.

Jeśli potrzebujesz doładować konto, wycofać środki lub dokonać płatności, po prostu użyj systemu Paymenticon. Zeskanuj e-portfel przy pomocy kamery w swoim komputerze, telefonie lub terminalu, wpisz kod PIN, a transakcja zostanie natychmiast zrealizowana.

Paymenticon oferuje 4 rodzaje kont:

 • anonimowe
 • limitowane
 • standardowe
 • rozszerzone

Do każdego z nich wymagane są inne dokumenty i obowiązują inne kwoty limitów. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Dystrybutorem w jednym z naszych punktów.

Transakcja jest równie anonimowa, co płatność gotówką i tak bezpieczna, jak płatność kartą.

Z Paymenticon możesz korzystać online lub za pośrednictwem terminali.

Co oferuje korzystanie z terminali Paymenticon:

 • bezpieczeństwo i szybkość transakcji dla Twoich klientów
 • natychmiastowe księgowanie wpływów za usługi i produkty na Twoim koncie
 • wzbogacenie oferty dla Twoich klientów o nowy, bezpieczny kanał płatności online
 • dostęp do Twoich produktów i usług w ponad tysiącu terminalach na terenie całego kraju
 • dodatkowy kanał dostępu do Twoich towarów i usług
 • wzrost przychodów i liczby klientów poprzez uatrakcyjnienie oferty
 • dodatkowe miejsce promocji i możliwość reklamy na terminalach

Korzystając z oferty naszych partnerów on-line, możesz płacić bezpiecznie i anonimowo bez potrzeby podawania danych finansowych – numeru konta, karty czy kodu zabezpieczającego ją. Pobierz swój e-portfel z kodem QR, zdeponuj środki i płać, skanując go w  terminalu lub u partnera.

Opłaty za usługi systemu Paymenticon automatycznie obciążają Twój rachunek i są naliczane według tabeli poniżej:

Założenie rachunku 0 EUR
Wpłata funduszy 0 EUR
Przesłanie płatności 0 EUR
Wycofanie funduszy 1 % od każdej transakcji
konto uśpione* 5 EUR za miesiąc

*konto uśpione to konto nieużywane – brak realizacji płatności, transakcji, wpłat lub innych operacji przez okres przynajmniej dwunastu (12) miesięcy (Regulamin, pkt. 10.3.)
Dla zarejestrowanych użytkowników jedna wypłata w tygodniu gratis.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowników przekazywane przez obsługującą je firmę:

Paymenticon to produkt finansowy i jesteśmy zobligowani do przestrzegania Przepisów Europejskiego Obszaru Gospodarczego, które regulują procedury mające na celu przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy, oszustwom finansowym oraz finansowaniu terroryzmu. Jesteśmy zobowiązani do bezpiecznego przechowywania zebranych informacji o naszych partnerach i użytkownikach. Aby zapobiec nieautoryzowanemu ujawnieniu danych lub dostępowi do informacji, jak i bezpiecznie je przechowywać, posiadamy odpowiednie fizyczne,elektroniczne i zarządcze procedury. Komunikacja internetowa jest certyfikowana oraz zabezpieczona poprzez technologię SSL, korzystając z algorytmu Alpha SSL CA-SHA256-G2. Połączenie jest szyfrowane kluczem ECDH FS do 256 bitów, TLS 1.2, korzystając z algorytmu AES_256_GCM. Na wiele czynników dotyczących bezpieczeństwa wpływ ma użytkownik Paymenticon. Zatem należy pamiętać, by zabezpieczyć swój rachunek kodem PIN i nie podawać go nikomu. Należy zabezpieczyć swój komputer poprzez wyposażenie go w program antywirusowy czy zapory sieciowe oraz unikać komputerów publicznych.

Jest to kolejna ciekawa alternatywa z rynku polskiego dla odbiorców i klientów online. Łatwość obsługi i zapisu, bezpieczeństwo transakcji, posiadane wszelkie zezwolenia od KNF, oraz nieskażona reputacja producenta i firmy obsługującej te terminale EMP Systems Limited, są jak najlepszymi referencjami dla potencjalnych klientów terminali i systemu płatności PAYMENTICON.

Więcej o terminalach Paymenticon przeczytasz i dowiesz się TUTAJ

Tagged under

1 Comment

 1. Pingback: Terminale z dostępem do sieci – Paymenticon – E-PLAY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa