Terminale z dostępem do sieci – cz. 1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Współczesna technika pozwala na integrację w jednym urządzeniu wielu funkcji niezbędnych do szybkiego i niezawodnego korzystania z możliwości jakie daję Internet – zapisy, zakupy, korespondencja, wypłaty i wpłaty gotówki, obsługa kart płatniczych, współpraca z hazardem online. Poniżej przedstawiamy jedno z ciekawych rozwiązań jeszcze niedostępnych na rynku polskim, do czasu jednakże.

Full Kiosk™ jest ostateczną jednostką integracji, która koncentruje się na zapewnieniu wystarczającego miejsca na dowolną kombinację urządzeń OEM i ich konfigurację, zachowując jednocześnie stylowy wygląd i zapewniając oszczędność miejsca.

Full Kiosk™ jest wolnostojącym, niezwykle solidnym i bezpiecznym urządzeniem, z zamykaną obudową i urządzeniem typu tablet. Full Kiosk™ może być w pełni dopasowany do potrzeb klienta, tak aby dopasować się do jego otoczenia lub wyróżnić wyglądem lub logo.
Full Kiosk™ jest systemem modułowym i składa się z dwóch kluczowych elementów:

1. Obudowa do tabletu

Klienci mogą wybierać spośród szeregu obudów tabletów aby znaleźć taką, która zapewni pełną integrację. Obudowa kiosku może bezpiecznie otoczyć dowolny tablet lub ekran dotykowy na specjalnym ramieniu montowanym na liczniku. Montaż tabletu w pełni współpracuje z kablami zasilającymi i jest oddzielnie zablokowany integrując się z całością urządzenia Full Kiosk™.

2. Jednostka zintegrowana

Jednostka integrująca może bezpiecznie zamykać wiele różnych urządzeń OEM z drukarkami A4 w celu sprawdzenia skanerów. Konfiguracja wewnętrzna jest bardzo elastyczna i może być dostosowana do dowolnej kombinacji i konfiguracji urządzeń. Jednostka integrująca jest blokowana oddzielnie od obudowy tabletu co zapewniając dodatkową ochronę.

Integracja urządzeń OEM

W Full Kiosk™ można bezpiecznie umiejscowić i wykorzystywć wiele urządzeń w tym: drukarkę, czytnik kart kredytowych, NFC i RFID do kart zbliżeniowych, czytnik ID, chip i pin, czytnik OCR, czytnik kart pamięci (SCRA) i system rozpoznawania znaków magnetycznych (MICR).


Dowolne rozwiązania dla Full Kiosk™.

Wielofunkcyjny Full Kiosk™  jest idealnym rozwiązaniem jako samoobsługowe punkt obsługi dla: „check in desk” na lotnisku lub w hotelach, skaner ID (dowody, paszporty, itp.), drukowanie biletów lotniczych i etykiet na torby oraz dostarczanie aktualnych informacji na temat rozkładów jazdy i bram odlotowych.
Wykorzystanie możliwości Full Kiosk™ pozwala na użycie go jako terminal internetowy w obsłudze terminali bukmacherskich oraz obsłudze gier w kasynach online. System czytników kart kredytowych (wpłaty oraz wypłaty) umożliwia proste rozliczanie płatności w hazardzie online.

Wybrane przedstawiane urządzenia to tylko konkretne przykłady i nie ograniczają się do wyświetlanych w tym artykule. Jest to tylko jednie wycinek oferty handlowej pewnej firmy, która umożliwia wykorzystanie do swoich potrzeb synergii potrzeb online i land-base.

W najbliższym czasie przedstawimy kolejne rozwiązania techniczne podobnych produktów różnych firm, przedstawiających wykorzystanie urządzeń stacjonarnych (unitów) z dostępem do Internetu.

 

Tagged under

1 Comment

  1. Pingback: Terminale z dostępem do sieci – cz. 1 – E-PLAY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa