System obsługi kasyn firmy EGT – SPIDER instalowany w Afryce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Po kilku udanych instalacjach w różnych kasynach w Bułgarii, Rumunii, Macedonii, Gruzji i na Białorusi, system zarządzania kasynami Spider firmy Euro Games Technology miał kolejną przełomową instalację – pierwszą w Afryce.

Odbyło się to w najnowszej sali gier Winbet w Dar es Salaam w Tanzanii, po tym, jak właściciel docenił to oprogramowanie jako cenny atut, instalując go również w pozostałej części swojej działalności hazardowej w innych krajach.

„To niezwykłe, że nasz system został zainicjowany poza Europą” – powiedział Petar Spasov, szef Departamentu Systemów Zarządzania Kasynami w EGT.

Winbet jest naszym partnerem od kilku lat, a Spider CMS w znacznym stopniu poprawił efektywność swoich operacji kasynowych, programów lojalnościowych i satysfakcji graczy. Produkt został zainstalowany w całej swojej pojemności, więc nie mam wątpliwości co do jego wydajności w Tanzanii. Jest gotowy spełnić wszystkie wymagania lokalnego rynku.

Spider CMS jest wysoce zaawansowanym rozwiązaniem EGT i zawiera różne moduły, z których każdy zapewnia kontrolę nad niektórymi działaniami w kasynie. Obsługuje progresywne jackpoty o wielu nominałach i wielu grach oraz standardowe i oparte na określonym czasie wild jackpoty; zarządza także wymianą waluty obcej, opłatami ręcznymi oraz wszystkimi dochodami i wynikami; przetwarza bilety kasowe i promocyjne, pokazując ich szczegółowe informacje o stanie i księgowości oraz zmniejszając koszty operacyjne. System dba o saldo gotówki w czasie rzeczywistym, sesje wielu automatów, obsługę maszyn do odkupu, rozliczenie, itd.

Moduły śledzenia graczy i bonifikacji wzbogacają oprogramowanie o cenne funkcje, takie jak informacje o graczach w czasie rzeczywistym, szczegółowa historia klienta, konfigurowalne programy lojalnościowe i motywacyjne, różne rodzaje punktów bonusowych, nagrody w postaci kredytu gotówkowego lub promocyjnego, nowy poziom interaktywnego natychmiastowego nagradzania i wiele innych.

Możliwości dostosowywania naszego produktu są jego główną zaletą. Może być łatwo dostosowany do wymagań każdego operatora w dowolnej części świata. Spider CMS jest również prosty w instalacji i podłączeniu, wymaga nieskomplikowanej infrastruktury informatycznej, posiada przyjazny interfejs użytkownika i obsługuje wiele funkcji. Najlepsze jest to, że zawsze ewoluuje, aby objąć coraz więcej aspektów działalności operatora

– dodał Spasov

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa