Sporty elektroniczne potrzebują bukmacherów!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

ForBET odważnie wkroczyły w świat esportu z pierwszą kampanią skierowaną do kibiców Counter-Strike: Global Offensive.

Chcąc wspierać rozwój branży zakłady bukmacherskie zostały partnerem transmisji jednej z najważniejszych imprez Counter-Strike: Global Offensive pierwszego półrocza 2019 roku – Blast Pro Series Madryt oraz Esports Championship Series Sezon 7 Week 4.

Relacje z zawodów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, śledziło je bowiem aż 31 tysięcy kibiców w jednym momencie!

Wsparcie transmisji esportowej przez forBET to pierwsza aktywność zakładów bukmacherskich z zakresu prowadzenia kampanii marketingowej w obszarze gamingu i sportów elektronicznych. Przedsiębiorstwo stając się partnerem emisji oraz współpracując z agencją gamingową Fantasy Expo, zapewniło polskim kibicom CS:GO relacje w pełnej profesjonalnej oprawie komentatorskiej.

W trakcie trwania transmisji zakłady bukmacherskie wykorzystały stale widoczny logotyp, który widniał na ekranach odbiorników przez ponad 30 godzin. Co więcej, w trakcie trwania relacji wyświetlano plansze z aktualnymi kursami meczów.

Platforma Twitch umożliwia interakcje widzów z komentatorami poprzez czat. Z tego względu umieszczono na nim możliwość wykorzystania oferty zakładów bukmacherskich forBET. Wysoki poziom interakcji z widzami, to jeden z kluczowych wyróżników transmisji internetowych. Dodatkowo pod streamem umieszczono baner reklamowy.
Relacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów – w szczytowym momencie turniej śledziło 31 tysięcy kibiców, a łącznie emisje wyświetlano przez ponad 234 tysiące godzin.

Dzięki podjęciu partnerstwa w branży sportów elektronicznych oraz wsparcia ze strony Fantasy Expo, forBET miał okazję współpracować z największymi influencerami esportowymi. Poprzez kooperacje z profesjonalnymi komentatorami CS:GO – Piotrem “Izakiem” Skowyrskim (617 tysięcy fanów na Facebooku) oraz Pawłem “Sajem” Pawelczakiem (10 tysięcy fanów na Facebooku) oferta została zaprezentowana w szerokim gronie nowych odbiorców.

Całość relacji wspieranych przez forBET została zrealizowana na platformie Twitch, będącej jedną z najpopularniejszych witryn streamingowych wśród kibiców esportowych.
Materiały transmisyjne wraz z publikacjami ukazały się na zarówno na profilach influencerów, jak i na portalu ESPORT NOW. Co więcej, zakłady bukmacherskie przygotowały dla kibiców specjalną ofertę turniejową, a w oparciu o kursy forBET, zostały przeprowadzone profesjonalne analizy rozgrywanych spotkań.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa