Smile-Expo zorganizuje iGaming Affiliate Conference w Pradze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Pierwsza edycja iGaming Affiliate Conference zgromadzi ekspertów z branży gier hazardowych z Czech i Europy.

18 kwietnia międzynarodowa firma Smile-Expo odwiedzi stolicę Czech, gdzie przeprowadzi pierwszą iGaming Affiliate Conference – imprezę poświęconą reklamie partnerskiej w branży iGaming. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formacie konferencji + demo i zjednoczy specjalistów gier online z różnych krajów.

Program wydarzenia zostanie podzielony na dwie części. Na początku konferencji doświadczeni specjaliści ds. marketingu wprowadzą prezentacje dotyczące marketingu afiliacyjnego w branży gier, a po lunchu eksperci skoncentrują się na hazardzie online.

Prelegenci będą wyjaśniać, jak generować ruch i przedstawią strategie, jak zautomatyzować marketing i doprowadzić firmę do sukcesu. Ponadto profesjonaliści poświęcą swoje prezentacje na regulacje dotyczące e-sportu i rozwój kasyn w Republice Czeskiej. Odwiedzający dowiedzą się, jak zachować mocne znaczenie na rynku gier i jakie ukryte problemy mogą pojawić się podczas pracy z programami partnerskimi iGaming.

Poza tym w ramach wydarzenia odbędą się dwie dyskusje panelowe. Pierwsza będzie poświęcona innowacyjnemu biznesowi z marketingiem afiliacyjnym, a podczas drugiego eksperci będą omawiać zasady regulujące hazard w Czechach.

Konferencja zgromadzi: ekspertów od ruchu w sieci, marketerów, twórców gier, operatorów kasyn, przedstawicieli sieci afiliacyjnych i menedżerów PR.

Goście wydarzenia będą uczestniczyć w tym jedynym spotkaniu gdzie odwiedzający będą mogli znaleźć nowych partnerów biznesowych i omówić strategie dalszego rozwoju działalności.

Konferencję poprowadzi międzynarodowa firma Smile-Expo, która już od 12 lat organizuje duże imprezy z branży B2B. Szczegóły i program wydarzenia znajdują się na stronie internetowej https://cz.affiliate.events/en

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa