SiGMA kieruje się na wschód rozszerzając swoje spektrum widzenia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

W ostatnich latach SiGMA przeszła transformację – inauguracyjny program w 2014 roku sprawił, że firma stała się niewykorzystaną szansą na lokalnym rynku gier iGaming.

Po pierwszych sukcesach SiGMA rozszerzyła działalność na rok 2015, rozpoczynając przełomowe show i podwajając liczbę wystawców. Wraz ze wzrostem frekwencji, rok 2017 oznaczał wejście do Europy, ale dopiero w 2018 r. nastąpił jej znaczący skok, SiGMA stała się wydarzeniem o światowej randze, z elitarnym wyborem delegatów, decydentów i liderów myśli, którzy napływają z całego świata.

To właśnie międzynarodowe wsparcie i zainteresowanie pomogło SiGMA stać się prawdziwą wioską iGaming na świecie. Poprzez zaangażowanie w jakość i lata udanych operacji, SiGMA przyczyniła się do rozwoju silnej marki, umożliwiając jej ewolucję w światowy wpływ na światowy rynek iGaming.

„Jesteśmy tutaj, aby myśleć inaczej, myśleć nieszablonowo.” – mówił CEO, Eman Pulis

Rosnąca wizja

W 2018 roku firma rozszerzyła działalność i uruchomiła dobrze przyjęte przez branżę igamingu show poświęcone wyłaniającej się w relacjach z branżą kwestii blockchain. Pokaz był także platformą startową dla 3 kluczowych elementów rządowych regulacji dotyczących blockchain i DLT, a także uruchomienia rządowej grupy A.I.

8.500 mocnych wydarzeń przyniosło wybitnym mówcom, takim jak W. Scott Stornetta, John McAfee, Winklevoss Twins i Sophia the Robot na Malcie, przejmując scenę szturmem i zabezpieczając swoje miejsce jako wiodące wydarzenie w technologii blokowej.

W 2019 roku na szybko rozwijającej się scenie technologicznej Malta AI i Blockchain Summit podniosą poziom swojej gry, organizując dwa duże koncerty w tym samym roku i dodając nowe pionki do swoich zadań. Celem targów jest przyciągnięcie prawdziwie globalnej rzeszy wystawców poprzez rozszerzenie oferty o A.I, Quantum Tech, IoT i Big Data.

Firma uruchomiła także Medical Cannabi SummitCannabiz Summit. Świat, w którym zaoferuje platformę dla czołowych naukowców i regulatorów, aby zbadać rewolucyjną zdolność przemysłu konopnego, aby pobudzić wzrost gospodarczy i ożywić przemysł medyczny. Wydarzenie stworzy podstawy ewolucyjnego skoku w marihuanie medycznej, gdy zbiegają się światy nauki, technologii i agrobiznesu.

Szczyt jest odbiciem nie tylko wysiłków Malty poprzez Malta Enterprise i Malta Medicines Authority w przyciąganiu najbardziej renomowanych firm na wyspę, ale jest również odzwierciedleniem kierunku, w jakim wiele państw na całym świecie podejmuje tworzenie odpowiednich ram legislacyjnych dla marihuany jak: badania, produkcja i / lub konsumpcja.

Wraz z rozwijającą się branżą, oddział Malta będzie kontynuował swój rozwój w ciągu najbliższych kilku lat, a rekrutacja ma na celu wzmocnienie swojego podstawowego zespołu w sercu przyszłych planów.

Odkrywanie nowych lądów

Gdy przejdziemy do drugiego kwartału 2019 roku, CEO i założyciel, Eman Pulis, poprowadzi nowy oddział w Dubaju, gdzie będzie nadzorował tworzenie nowych biur i koordynował ekspansję SiGMA na nowe rynki. Posunięcie to wykorzysta rosnące zainteresowanie Bliskim Wschodem dla tej powstającej technologii i jej potencjału do ożywienia gospodarki i wstrząsu zarządzania. Podczas gdy Malta nadal koncentruje się na regulacji, Emiraty i kraje sąsiednie patrzą na blockchain świeżymi oczami, dając firmie przestrzeń, w której musi się rozwijać.

Wybór kierunku omija także kolizję ścieżek z innymi dużymi firmami, które chcą wstawić swój palec w torcie blockchain, a graczami przemysłowi przyglądających się Stanom Zjednoczonym jako swojej bazie biznesowej.

„W ramach strategicznego wzrostu firmy plan na 2020 r. skoncentruje się na wzmocnieniu najważniejszych wydarzeń na Malcie oraz na sprawnym uruchomieniu inauguracyjnego otwarcia szczytu Emirates A.I & Blockchain. Dopełniając ambitnego planu ekspansji, rok 2020 będzie także etapem uruchomienia SiGMA na Filipinach, a wydarzenie będzie miało swój azjatycki debiut w Manili.”- poinformował założyciel i CEO SiGMA, Eman Pulis.

 

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa