Rząd Turecki podejmuje działania regulujące wypaczenia branży hazardowej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Rząd Turcji ogłosił krajowy plan zwalczania nielegalnych operacji związanych z hazardem online. Środki na to przeznaczone zostaną wraz z projektem wdrożone w tym roku w ramach dwuletniego harmonogramu, w którym organy regulacyjne określiły główne cele stanowczego działania.

Plan bezkompromisowej walki z hazardem obejmuje kilka sposobów wyeliminowania nielegalnych operatorów z rynku tureckiego.

Turecka walka z nielegalnymi operatorami hazardowymi zostanie opracowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Sprawiedliwości w koordynacji z Departamentem przychodów i Departamentem Policji.
Krajowe organy regulacyjne zbadają w najbliższym czasie platformy gier i lokale w celu zamknięcia nielegalnych działań zarówno w sektorze naziemnym, jak i iGaming.

Urzędnicy opracowują pierwszy projekt mający na celu zakończenie działań rozszerzonego sektora przestępczego, uwzględniający przepisy dotyczące gier hazardowych wśród młodzieży i dzieci, zgodnie z raportem Daily Sabah z Turcji.

Według prasy, członkowie Rady śledczej ds. Zbrodni finansowych (MASAK), Bankowości i Nadzoru Bankowego (BDDK), Departament przychodów i Urzędu ds. Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych (BTK) również będą uczestniczyli w walce z korupcją.

Zródło: Igamingbusiness

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa