Rosja wprowadzi rachunek identyfikacyjny gracza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Duma Państwowa Rosji przekazała w piątek do trzeciego czytania projekt ustawy, który zmienia proces potwierdzania tożsamości graczy, zanim będą mogli składać zakłady online. Niektóre reguły zawierają eliminację podwójnej kontroli identyfikacji graczy.

Zgodnie z ustawą przyjętą przez Dumę Państwową, która jest niższą izbą Federalnego Zgromadzenia Rosji, gracze nie będą już podlegać podwójnej identyfikacji przy zakładach online. Bukmacherzy otrzymają prawo do delegowania identyfikacji do centrum, które przetwarza zakłady online (TSUPIS).

„Złożony, wieloetapowy proces identyfikacji jest niezrozumiały dla gracza, w niektórych przypadkach niewykonalny, zachęca graczy do poszukiwania sposobów przezwyciężenia rządowych środków mających na celu zwalczanie nielegalnego biznesu hazardowego w celu uzyskania dostępu do zagranicznych stron podlegających blokowaniu”

– jak informuje notatka dołączona do projektu.

Rosyjscy bukmacherzy z zadowoleniem przyjęli tę ustawę i już przewidywali, że doprowadzi to do 5% wzrostu liczby graczy dokonujących zakładów online z legalnymi bukmacherami do końca bieżącego roku, podczas gdy do końca 2020 r. liczba ta wzrośnie do 15%.

Aby przekształcić się w prawo, projekt ustawy musi jeszcze przejść przez wyższą izbę rosyjskiego parlamentu, Rady Federalnej, a następnie potrzebuje podpisu prezydenta Rosji – Władimira Putina.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa