Rekordowa wygrana we włoskiej loterii SuperEnalotto

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Po dwustu losowaniach w popularnej włoskiej grze liczbowej SuperEnalotto padła „szóstka”, czyli główna wygrana, wynosząca ponad 160 milionów euro. To druga najwyższa wygrana w osiemnastoletniej historii tej gry.

Za szóstkę płacono w czwartek 163 miliony euro. Wygrał je anonimowy gracz z miasta Vibo Valentia w Kalabrii na południu Włoch, który zainwestował tego dnia trzy euro.

Posiadacz poprzedniej „szóstki”, która padła w lipcu ubiegłego roku, nie miał tyle szczęścia, bo wtedy płacono za nią tylko 22 miliony.

Największą wygraną w SuperEnalotto było 178 milionów euro w październiku 2010 roku, ale tą sumą musiało się podzielić aż siedemdziesiąt osób.

Dobra wiadomość dla grających dalej: w najbliższym losowaniu w przyszłą sobotę do wygrania będzie już 41 milionów euro. Właściciel kolektury, w której padła szczęśliwa „szóstka”, zaapelował do zwycięzcy, by ten pamiętał o nim po odbiorze wygranej.

SuperEnalotto jest włoską loterią z największymi kumulacjami na świecie.

Tagged under

1 Comment

  1. Pingback: Rekordowa wygrana we włoskiej loterii SuperEnalotto - E-PLAY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa