Przychody ze sportu we Włoszech spadają, kasyna online biją rekordy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Przychody we Włoszech z zakładów sportowych zmniejszyły się o 17,2% rok do roku w styczniu, ale kasyna online ustanowiły rekord.

Włoski regulator hazardu, Agenzia della Dogane e dei Monopoli (ADM) opublikowała w tym tygodniu raport, który pokazuje, że przychody ze sprzedaży zakładów sportowych wyniosły w styczniu 124,6 milionów euro, co stanowi spadek o 17,2% w porównaniu z tym samym okresem w 2018 roku. Te przedstawione wyniki stoją w jaskrawym przeciwieństwie do kasyn online, które ustanowiły rekord przychodów w zeszłym miesiącu.

Spadek rok do roku zysków ze sportu wynosi około 26 milionów euro, mniej niż w styczniu 2018 roku, ponieważ w tym miesiącu regulator zarejestrował 150,5 miliona euro w przychodach z zakładów sportowych. ADM szacuje, że spadek ten pochodzi z przerwy zimowej we włoskiej lidze piłkarskiej Serie A.

W styczniu przychody z zakładów detalicznych również były niepewne: rynek wygenerował 66 milionów euro przychodu, czyli 26% spadek w porównaniu do stycznia 2018 roku.

Podczas gdy zakłady bukmacherskie i zakłady bukmacherskie poniosły straty w styczniu, kasyna online ustanowiły rekord przychodów, osiągając w styczniu 72 miliony euro, co stanowi wzrost o 20,5% rok do roku. PokerStars kierował rynkiem pokerowym, ponieważ zdobył 10,6% udziału, a Lottomatica i Sisal podążały za wzrostem odpowiednio 8,3% i 7,6%.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa