„Porozmawiajmy o pieniądzach”- Euro Payment Group

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Również w tym roku Euro Payment Group (EPG) zaprezentuje swoje portfolio produktów w ICE London.

Dostawca usług płatniczych z Gauselmann Group jest dostępny, aby odpowiedzieć na pytania odwiedzających dotyczące przetwarzania płatności w transakcjach internetowych – w dwóch stanowiskach wystawowych w tym samym czasie: EPG będzie reprezentowany nie tylko w ramach grupy Gauselmann (N4-110, 210, 220, 250), ale także ze stoiskiem w obszarze dostawców usług płatniczych (N9-525).

W niemal wszystkich sferach działalność prowadzona w Internecie stała się częścią codziennego życia. W rezultacie coraz ważniejsze stają się płatności elektroniczne. EPG działa jako interfejs między dostawcami usług płatniczych i sklepami internetowymi. Aktywny na rynku międzynarodowym dostawca usług płatniczych, z siedzibą w metropolii finansowej we Frankfurcie nad Menem, jest doświadczonym ekspertem w zakresie płatności internetowych, płatności mobilnych i usług bramowych.

W imieniu swoich klientów koordynuje i uwierzytelnia wszystkie procesy związane z integracją metod płatności i przetwarzaniem transakcji płatniczych w Internecie. Cały przepływ środków pieniężnych jest obsługiwany przez spółkę zależną i licencjonowaną instytucję finansową EPG Financial Services Ltd. z siedzibą na Malcie.

W ICE London zespół EPG zaprezentuje wyłącznie nową metodę płatności w ramach wszechstronnego portfolio produktów: innowacyjny bitcoin kryptowaluty. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bitcoiny jako opcję płatności – szczególnie w dziedzinie internetowych zakładów sportowych i gier online – EPG oferuje obecnie sprzedawcom internetowym rozwiązania dostosowane do tego rodzaju płatności.

Na stoiskach EPG odwiedzający ICE będą mogli również zapoznać się ze standardowymi metodami płatności za pomocą kart kredytowych i przelewów bankowych online, a także z opcjami płatności PayPal, paysafecard, Skrill i Neteller, które są popularne w branży gier.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa