PokerStars uruchamia format turniejów Beat the Clock

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Największy poker room na świecie PokerStars znów wprowadza nowość. Tym razem są to turnieje sit & go Beat the Clock. Nowe gry znajdziecie w głównym lobby.

Gry Beat the Clock dostępne są na stawkach 1$ i 3$. Gracze zaczynają z 5,000 żetonów, a turniej trwa tylko 5 minut! Początkowo turnieje zostały wprowadzone tylko na rosyjskim rynku z wpisowym 1$, teraz są dostępne globalnie, za 1 i 3$.

Turniej zaczyna się, gdy zarejestruje się 48 graczy. Stoper pokazuje 5 minut i ma efekty dźwiękowe. Blindy początkowe to 200/400, ante 80. Blindy rosną co minutę, a na ostatnim poziomie wynoszą 500/1,000, ante 200. Szybko rosnące blindy i 5 minut trwania turnieju to nie wszystko: gra toczy się w formacie Zoom, czyli za każdym razem gdy spasujesz, zostajesz przeniesiony do innego stołu 4-max.

Każdy, kto przetrwa 5 minut, bierze udział w podziale puli, w zależności od ilości żetonów.

Jeśli graczom spodoba się ten format, mogą być dodane inne stawki, liczba graczy czy długość turnieju.

Oczywiście, w tych grach nie masz szansy trafić wielkiego mnożnika jak w Spin&Go, gdzie można wygrać milion dolarów w kilka minut. Ale to ciekawa alternatywa dla kogoś, kto ma mało czasu na grę, albo chce poszukać nowego formatu.

To także ciekawy pomysł dla grinderów, którzy zaczynają sesję z wieloma stołami, a pod koniec mają tylko jeden czy dwa. Zamiast odpalać kolejny MTT, mogą pograć w Beat the Clock.

Beat the Clock to trzeci nowy format na PokerStars w tym roku. Wcześniej zostały odpalone gry Knockout Poker (z bounty za każdego gracza) oraz Bubble Rush (hyper turbo do bubbla, potem mocno zwalniają).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa