W pokera gra cały świat. Politycy, artyści, sportowcy, portowcy, dziennikarze i przedstawiciele każdej możliwej profesji wolne chwile spędzają przy zielonym stoliku. Nikt z tego nie robi ani tajemnicy ani tym bardzie czegoś wstydliwego. Ot hobby, nie różniące się od wszystkich innych. A przy okazji pasjonująca i rozwijająca strategiczna gra towarzyska. Oczywiście w pokera można także wygrać pieniądze.

Świat idzie do przodu i naturalną konsekwencją technologicznego postępu jest powstanie poker roomów w Internecie. Internetowy poker to dzisiaj wielki przemysł z setkami milionów dolarów obrotu każdego roku. Miliony te krążą od graczy gorszych do tych lepszych, poker room zarabia tylko na prowizji. Jak zostać tym lepszym? Po pierwsze trzeba zacząć grać. I grać, i grać, i grać.

Pokojów pokerowych w internecie są setki, jednak tylko kilka z nich działa na rynku na tyle długo, że gwarantują bezproblemową grę wśród setek tysięcy graczy. I co nie mniej ważne – płynne i natychmiastowe przepływy pieniężne.

Aby dołączyć do rzeszy internetowych pokerzystów musimy przede wszystkim zainstalować na swoim komputerze czy każdym podłączonym do internetu urządzeniu przenośnym tzw. klienta pokerowego. Jest to oprogramowanie umożliwiające nam grę. Na przykładzie jednego z największych poker roomów na świecie – 888.com – pokażemy krok po kroku jak zainstalować oprogramowanie, założyć konto, dokonać depozytu, wybrać odpowiednią dla nas grę i wreszcie wypłacić wygrane pieniądze.

Krok pierwszy – wchodzimy na stronę www.888.com i ściągamy plik instalacyjny klikając w zakładkę „Pobierz teraz”.

Poker2

Po chwili plik mamy już u siebie na dysku. Uruchamiamy go i widzimy okienko menedżera instalacji. Menedżer prowadzi nas krok po kroku do celu.

Poker10Po zakończeniu procesu instalacji, przystępujemy do zakładania konta gracza. Wybieramy swój pokerowy pseudonim (np. J_Iksiński) oraz wymyślamy hasło, którym będziemy się logować do naszego poker roomu.

Poker9W kolejnym kroku podajemy nasz adres e-mail, datę urodzenia, kraj z którego pochodzimy a na koniec potwierdzamy swoją pełnoletność.

Poker11I to praktycznie wszystko – czekamy tylko na wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym, klikamy w niego i świat internetowego pokera stoi przed nami otworem. W menu naszego pokerowego klienta wybieramy interesującą nas grę (turniej lub grę stolikową) oraz stawki na jakich chcemy zagrać (na razie pograjmy sobie za darmo – czyli turnieje freeroll). Z czasem, gdy uznamy, że jesteśmy na tyle dobrzy aby grać na prawdziwe pieniądze, w zakładce Cashier będziemy mogli dokonać depozytu a po wygraniu pieniędzy zlecić wypłatę.

Poker13

W pokera zagrasz także w poker roomach:

MINIredbet MINIunibet MINIbetsson MINIpartypoker

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa