Podpisany został kontrakt Lottoland z William Hill Australia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Lottoland Solutions podpisał umowę o współpracy z William Hill Australia, największym bukmacherem korporacyjnym w Australii.

Po pomyślnej integracji nowej usługi losowania zakładów loterii w serwisie Lottoland Solutions, klienci William Hill Australia będą mogą postawić zakłady na wyniki wiodących na świecie losowań loterii, aby wygrać olbrzymie nagrody, których podstawą jest ponad -standardowe zarządzanie grupy Lottoland.

„William Hill jest liderem w australijskich zakładach i jesteśmy zachwyceni tym, że nasi gracze są otwarci na tę innowacyjną i ekscytującą ofertę, aby postawić niskie stawki za szansę wygrania małych, średnich i głównych nagród Jackpota goliath „.

Dyrektor ds. Lottoland Solutions Michael Bogie powiedział:

„Australia jest fantastycznym rynkiem loterii i jesteśmy dumni, że współpracujemy z William Hill. To świetny przykład zaangażowania naszej grupy w Australię, przynosząc nowy wybór dla graczy. Ważnym znaczeniem jest fakt utrzymywania i tworzenie miejsc pracy oraz duże inwestycje na rynku, na którym wszyscy jesteśmy pasjonatami „.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa