Playtech wystawia się na Betting on Sports America

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Playtech, wiodący dostawca technologii sportowych na światowych rynkach regulowanych, zademonstruje swoje unikalne rozwiązania detaliczne i internetowe podczas konferencji Betting on Sports America w tym tygodniu.

Dostawca pomaga amerykańskim operatorom rozwijać produkty skierowane do klientów za pomocą oprogramowania cyfrowego i mobilnego, a także kioski, które okazały się generować przychody z dużym wzrostem w Europie.

Produkty Playtech przeznaczone do sprzedaży detalicznej i zakładów sportowych online obecnie oferują ponad 750 milionów dolarów sprzedawanych w równym stopniu co miesiąc na sport, przy czym te pierwsze trafiają za pośrednictwem 60 000 punktów (BEP).

Firma oferuje ponad 200 000 wydarzeń w ciągu roku dla operatorów na całym świecie, w tym Ladbrokes w Wielkiej Brytanii, OPAP w Grecji i Caliente w Meksyku.

Firma zaprezentuje pełną gamę produktów na terenie BOSA, w tym kioski, kompaktowe terminale oszczędzające miejsce, a także bankomaty. Będzie również demonstrować swój produkt BetTracker, który łączy jego rozwiązania w sklepach z jego produktami cyfrowymi, wraz z bardziej szczegółowymi informacjami na temat tego ostatniego zestawu, które zostaną zaprezentowane na gigantycznym telefonie iTab firmy.

Odwiedzający mogą spotkać się z zespołem Playtech na stoisku 121, aby poznać te innowacyjne i ekscytujące produkty zakładów sportowych dla siebie. Ponadto dyrektor ds. Rozwoju korporacyjnego, Jonathan Doubilet, weźmie udział w dyskusji panelowej – „Jaką rolę mogą odegrać loterie w kwitnącym rynku zakładów” o 15:50 w środę 24 kwietnia.

Playtech oferuje obecnie rozwiązania do loterii szerokiemu gronu największych operatorów, w tym OPAP, drugiemu największemu na świecie bukmacherowi loteryjnemu, SAS w Portugalii oraz rodzimemu polskiemu Totalizatorowi Sportowemu.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa