Partnerstwo BtoBet z Extreme Live Gaming

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Firma Extreme Live Gaming, należącą do grupy Novomatic, dostarcza swoje gry na żywo do platformy gier i zakładów sportowych online firmy BtoBet.

Ekstremalne gry oferowane przez BtoBet będą zawierać ruletkę, blackjacka i gry w baccarat, a także takie tytuły firmy Novomatic jak: Book of Ra, Sizzling Hot, Lucky Lucky  Lady i Dolphins Pearl.

Darwyn Palenzuela, założyciel i dyrektor generalny Extreme Live Gaming, powiedział: „BtoBet jest dla nas wyjątkowo atrakcyjnym i ekscytującym partnerem. W firmie Extreme najważniejszym motywem są innowacje produktowe, zastosowanie nowych technologii i dążenie do optymalizacji ich potencjału przez operatorów. W BtoBet widzimy partnera dla naszej firmy, który wykazuje te cechy we wszystkim, co robią „.

Kostandina Zafirovska, Dyrektor Generalna BtoBet, dodała: „Nieustannie realizujemy naszą wizję dostarczania naszym klientom wyzwań i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

„Nasze partnerstwo z Extreme Live Gaming demonstruje kluczowe elementy naszej strategii i wzrostu i nie możemy się doczekać współpracy”.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa