Pagcor walczy z nielegalnym hazardem online

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Philippine Amusement and Gaming Corporation (PAGCOR) ujawniła ostatnio, że ​​zawarła umowę o wzajemnej współpracy z agencjami rządowymi w celu zwalczania nielegalnego hazardu online w kraju.

Korporacja połączyła siły z filipińską policją narodową (PNP), krajowym biurem śledczym (NBI), biurem ds. Imigracji (BI) i biurem ds. Cyberprzestępczości (OOC) w ramach Departamentu Sprawiedliwości (DOJ). Te cztery podmioty utworzą radę między agencyjną, która będzie odpowiedzialna za gromadzenie danych wywiadowczych, dochodzenia i ściganie przestępców naruszających przepisy prawa związanego z hazardem online.

Utworzenie następuje po zarządzeniu prezesa Rodrigo Dutertew celu wzmocnienia walki z nielegalnym hazardem oraz wyjaśnienia jurysdykcji i uprawnień zainteresowanych agencji w zakresie regulacji i licencjonowania gier hazardowych i urządzeń do gier online”.

Biuro prezydenta będzie nadzorować realizację zamówienia, co wzmacnia uprawnienia Pagcor do regulowania wszystkich gier losowych, w tym gier hazardowych online.

Andrea Domingo, prezes i dyrektor generalny PAGCOR, powiedział:

„Kiedy obecne kierownictwo wzmocniło władzę regulacyjną PAGCOR nad filipińskimi operatorami gier offshore (POGO), natychmiast zauważyliśmy jej znaczący wkład w ogólne przychody PAGCOR. W 2016 r. Działalność POGO wygenerowała 11 mln EUR, a następnie 65,5 mln EUR w 2017 r. I 122,6 mld EUR w 2018 r. ”

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa