Oferta czeskiego operatora gier na turecką loterię narodową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Czeska firma Sazka Group, jeden z wiodących operatorów zakładów sportowych i loterii w Europie, ogłosiła, że ​​złoży ofertę na przetarg w Tureckiej Loterii Narodowej. Firma, która wygra przetarg, będzie odpowiedzialna za prowadzenie loterii przez 10 lat.

Grupa Sazka działa obecnie w Czechach, Grecji, na Cyprze, w Austrii i we Włoszech. Jeśli ta firma wygra przetarg, uruchomi tam loterię na okres 10 lat, zgodnie z obowiązującymi w Turcji przepisami.

Lokalne media doniosły na początku tego tygodnia, że ​​Doğan Online również interesuje się zgłoszeniem udziału w przetargu na tą loterię za jakiś czas. Jednak publiczne oświadczenie grupy mówi, że ta wiadomość nie odzwierciedla prawdy i że w tej chwili nie ma planów, aby spółka wzięła udział w przetargu na Turecką Loterię Narodową.

Turley Assets Fund (TVF), który zbiera oferty na przetarg na loterię powiedział, że jej ocena nadal trwa. Oczekuje się, że proces zostanie zakończony do końca roku i wtedy zostanie ogłoszony nowy operator.

Sovereign Wealth Fund (SWF), podmiot posiadający prawa National Lottery, poinformowałna początku tego roku, że jest zainteresowany podniesieniem rocznych przychodów loterii z 0,1% produktu krajowego brutto (PKB) do 2 % PKB. Dyrektor generalny Zafer Sönmez wyjaśnił, że będą przyjmować oferty od firm za pomocą metody zaproszenia i będą składać oferty do firm posiadające pewne doświadczenie poparte stosownymi referencjami.

Nasza perspektywa dotyczy tego, jak możemy stworzyć maksymalną wartość. Chcemy zwiększyć nasze dochody do ponad 1%, nie sprzedając firmy. Ma potencjał, by wzrosnąć nawet o 10 razy.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa