NYX Gaming Group i GameArt uzgodnili umowę dealerską

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

GameArt, wiodący deweloper gier na automatach i dostawca treści cyfrowych w branży gier online i stacjonarnych, ogłosił dzisiaj, że osiągnął porozumienie z NYX Gaming Group Limited w zakresie współpracy partnerskiej.

NYX Gaming Group i GameArt uzgadniają umowę dealerską dzięki której klienci NYX będą mogli uzyskać dostęp do szeregu gier dostarczanych przez GameArt po nawiązaniu nowego partnerstwa między tymi dostawcami.

Gry obejmują wewnętrzne sloty HMTL5, takie jak „Tiger Heart”, „Money Farm2”, „Dragon King” i nowe wydania „Emperor’s Wealth”, „Queen of the Seas” oraz nadchodzące trzydzieści dwa serie gier jackpot, które są dostępne w obu wersjach jako standardowe wideo automaty i jako gra jackpot.

CEO GameArt, Maja Lozej, powiedziała:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z NYX, ponieważ mają jedną z najszerszych sieci dystrybucji, za pośrednictwem NYX OGS ™ (Open Gaming System) gier na prawdziwe pieniądze na rynku online. Z niecierpliwością czekamy, aby zapewnić swoim operatorom więcej opcji zawartości. „

Dominic Le Garsmeur, wiceprezes kasyna NYX Gaming Group dodał:

„NYX współpracuje z wiodącymi dostawcami treści, aby rozwijać i rozwijać swoją działalność na wiele sposobów, w tym umożliwiać dostęp do naszych wiodących w branży funkcji, takich jak darmowe rundy”.

Tymczasem integracja GameArt z NYX OGS pozwoli nadal zwiększać zasięg wysokiej jakości treści dostępnych w sieci, dla operatorów kasyn online na całym świecie.

Źródło: Calvinaire.com

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa