Novomatic powołał nowego dyrektora ds. Systemów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Novomatic wyznaczył Bartholomäusa Czapkiewicza na nowego dyrektora ds. Systemów w ramach szerszych działań na rzecz rozszerzenia działalności badawczo-rozwojowej.

Czapkiewicz, który również dołączył do operatora i dostawcy, pracował w firmie Novomatic od 10 lat, pełniąc szereg wysokich ról w różnych działach. Wcześniej był odpowiedzialny za koordynację międzynarodowych projektów rozwojowych, a także kierował działem badań i rozwoju swojej firmy jako dyrektor zarządzający swojej filii Novomatic Gaming Industries. Powołanie Bartholomäusa pojawiło się po październikowym spotkaniu Novomatic, na którym Felipe Ludeña przedstawił plany rozwoju zakładów sportowych na rynkach europejskich i północnoamerykańskich. Ludeña dołączył do Codere Group, gdzie prowadził hiszpańską jednostkę biznesową online zakładów bukmacherskich od 2011 roku.

„W ramach skutecznego zespołu kierowniczego moim celem jest w szczególności dalszy rozwój rozwiązań systemowych i platformowych oraz zapewnienie, że nasze procesy stają się jeszcze bardziej efektywne, gdy patrzymy w przyszłość”

– powiedział Czapkiewicz.

Bernd Oswald, przewodniczący rady nadzorczej Novomatic, dodał: –

„W ciągu ostatnich kilku lat Bartholomäus odegrał decydującą rolę w udanym rozszerzeniu naszych innowacyjnych umiejętności. Jest doświadczonym na całym świecie matematykiem naukowo-badawczym i informatykiem, koncentrującym się na rozwiązaniach systemowych i platformowych.”

Firma odniosła sukces w pierwszej połowie roku, podczas której sprzedaż osiągnęła rekordową kwotę 1,37 mld EUR (1,24 mld GBP / 1,56 mld USD). Doprowadziło to do wzrostu zarobków o 11,6% przed odliczeniem odsetek i odliczeń do 318 milionów euro.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa