Nordic Affiliate Conference zaczyna się już wkrótce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Nordic Affiliate Conference odbędzie się w dniach 27 – 28 marca 2019 r. w Sztokholmie w Hotelu Grand w Szwecji.

Rozpoczynając swoją trzecią edycję, NAC zaprasza osoby pracujące w skandynawskim przemyśle igamingu na pełen intensywny dzień konferencji i wspaniałą kolację po tym wydarzeniu. Jeśli chcesz spotkać się z mózgami techników i developerów, wpływowymi przedstawicielami branży i wiodącymi na rynku firmami nordyckimi, nie szukaj dalej przybądź na tą edycję NAC.

NAC jako impreza jest pełna specyficznego charakteru i odzwierciedla punkt widzenia na igaming Nordyków, ponieważ jest mniejsza i bardziej przedsiębiorcza niż LAC, LiAC i iGB Live !. NAC stawia Cię w bliskości z liderami branży i daje Ci przestrzeń do prowadzenia owocnej rozmowy.

Pierwszej nocy organizatorzy NAC zabierają wszystkich wystawców do tajnego miejsca na najlepsze jedzenie w Sztokholmie. Ta kolacja da Ci możliwość nawiązania kilku bliskich relacji, zanim jeszcze postawisz stopę w sali konferencyjnej.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych rynkiem iGamingowym w Szwecji i Skandynawii do odwiedzenia NAC, jest to jedyna szansa bliższego zapoznania się po zmianie prawa we Szwecji.

Zapisać się do odwiedzenia NAC można TUTAJ.

Pełna agenda tego wydarzenia jest dostępna TUTAJ

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa