Nascar współpracuje z Sportradar w ramach przygotowań do wyścigów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Nascar zauważył wcześnie upadek PASPA, korzystając z pomocy specjalistów ds. danych z firmy Sportradar w oferowaniu zakładów na swoich wyścigach.

W ramach wieloletniej umowy Sportradar dostarczy teraz usługi monitorowania oszustw sportowych dla firmy zajmującej się samochodami giełdowymi dla wszystkich trzech krajowych serii: Puchar oraz Xfinity i Gander Outdoor Truck Series.

Nascar będzie również współpracował z Sportradar, aby zapewnić warsztaty dla swoich kierowców i zespołów, a także kształcić urzędników. Zostanie zapewniony program integralności zakładów dla wszystkich osób zaangażowanych w nowe zasady dotyczące zakładów sportowych.

„Ważne jest, aby być aktywnym w opracowywaniu zabezpieczeń, które chronią produkt NASCAR przed potencjalnymi zagrożeniami integralności. Sportradar jest liderem w tej dziedzinie i wiedząc, że nasze wyścigi będą intensywnie monitorowane, a jednocześnie wyposażać naszą branżę w potrzebne narzędzia i wiedzę, daje nam spokój ducha, ponieważ jest w stanie zachować integralność Nascar jako USA. rynek zakładów nadal się otwiera. „


– powiedział Brian Herbst, dyrektor wykonawczy firmy Nascar.

Nascar i Sportradar współpracują już od trzech lat, aby dostarczać dane o wyścigach na żywo do zewnętrznych firm medialnych.

Andy Cunningham, dyrektor działu integralności Sportradar powiedział, że Sportradar będzie teraz „instalować najlepsze w swojej klasie ramy integralności, aby chronić swój sport i jego kibiców oraz „.

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa