Malta zawiesza licencję na granie w BTM Entertainment

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Malta Gaming Authority (MGA) zawiesił licencję na grę BTM Entertainment Group Limited, o numeracji MGA / B2C / 350/2016. Zawieszenie weszło w życie 31 stycznia 2019 r.

Zawieszenie następuje po dochodzeniu w sprawie naruszenia ustawowych wymogów ze strony przedsiębiorstwa.

MGA poprosiło BTM Entertainment Group o bezterminowe zawieszenie wszystkich operacji związanych z grą, zaprzestanie rejestracji nowych graczy lub zaakceptowanie wszelkich depozytów na licencji i przesłanie wszystkich danych i dokumentacji wymaganych przez Urząd.

MGA zakazała również stronom obsługiwanym przez BTM Entertainment Group Limited lub powiązanym z BTM Entertainment Group Limited, a odniesienia do Urzędu lub cytowanej powyżej licencji nie zostały zatwierdzone do działania przez Urząd.

Władze poprosiły również graczy, którzy mają zaległe płatności od BTM Entertainment, o wysłanie maila na adres support.mga@mga.org.mt z następującymi informacjami:

  • Imię i nazwisko;
  • Zarejestrowany adres;
  • Data urodzenia;
  • Kopię paszportu lub dowodu osobistego;
  • Numer telefonu;
  • Opis produktu, np. Kasyna lub zakładów sportowych;
  • Nazwa Użytkownika;
  • Zrzut ekranu Bilans lub wszelkie oczekujące wypłaty (jeśli nie są dostępne, należy przesłać szacunkowe saldo).

Urząd informuje, że na tym etapie nie można ujawnić dalszych informacji, aby nie narazić na szwank żadnych dochodzeń, które mogą być konieczne do przeprowadzenia przez Urząd i / lub jakikolwiek inny właściwy organ.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa