Malta Gaming Authority zawiesza licencję Wish Me Luck

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Wszystkie firmy muszą zawiesić jakiekolwiek operacje związane z grami, zaprzestać rejestrowania nowych graczy lub przyjmowania wszelkich depozytów działając na licencji Wish Me Luck, oraz przesyłać wszystkie dane i dokumentację wymaganą przez regulatora gier.

Wszelkie witryny obsługiwane przez Wish Me Luck Ltd lub powiązane z tą firmą nie są od zeszłego tygodnia zatwierdzone na Malcie.

Malta Gaming Authority (MGA) ogłosiła w oficjalnym komunikacie, że Wish Me Luck Ltd, działający na mocy licencji MGA / B2C / 342/2016, został zawieszony z dniem 24 kwietnia 2019 r. Marka ta została zatem na czas nieokreślony zawieszona dla wszystkich gier, powinna natychmiast zaprzestać rejestrowania nowych graczy oraz przyjmowania depozytów a także ma obowiązek przesyłać wszystkie dane i dokumentację wymaganą przez regulatora gier.

Ponadto MGA oświadczyło, że wszelkie strony internetowe obsługiwane przez Wish Me Luck Ltd lub powiązane z tą firmą, które odwołujące się do Urzędu lub tej samej licencji, nie są zatwierdzone do działania. W związku z zawieszeniem licencji Wish Me Luck Ltd żaden operator nie jest upoważniony do kontynuowania gier na podstawie licencji MGA.

Gracze, którzy mają zaległe płatności z tytułu wspomnianej licencji, powinni wysyłać wiadomość e-mail na adres support.mga@mga.org.mt, przesyłając swoje dane osobowe zgodnie z instrukcją MGA zamieszczoną na swojej stronie internetowej. Regulator powiadomił również, że na tym etapie nie zostaną ujawnione żadne dalsze informacje, aby nie narażać na szwank dochodzeń, które mogą być wymagane przez MGA lub jakikolwiek inny właściwy organ.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa