Magazyn E-PLAY już gotowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Z przyjemnością informuję Szanownych Czytelników, że po 7 latach przerwy postanowiłem wskrzesić branżowy miesięcznik jakim jest MAGAZYN E-PLAY.

Mimo, że sytuacja hazardu w Polsce jest obecnie bardzo trudna i nie daje zbyt dużo możliwości uprawiania jego zarówno przez organizatorów jak i graczy, doszedłem do wniosku że jest to najlepszy czas na prezentowanie innych niż newsy treści w formie Magazynu.

Jest on wydany tylko w wersji elektronicznej, co niewątpliwie poszerza propagację treści a także w dobie przechodzenia wszelkich działań hazardowych do internetu, daje możliwości promocyjne dla firm pragnących z naszą Redakcją współpracować.

Będziemy starali się w kolejnych magazynach poruszać tematy interesująca zarówno profesjonalistów jak i laików, chcących w treściach tu publikowanych poszerzać wiedzę o tych zagadnieniach.

Z przyjemnością przyjmujemy każdą krytykę a także pomysły na tematy jakie powinniśmy poruszać, tak aby Magazyn był formą interakcji z rynkiem.

Będziemy starać się publikować treści tworzone przez branżowych zawodowców i osoby mające widzę, która podana w przystępnej formie przybliży ciekawe zagadnienia.

Zapraszamy do lektury nowego Magazynu E-PLAY wszystkich czytelników naszych portali

Iwo Bulski

WYDAWCA E-PLAY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa