LV BET Zakłady Bukmacherskie sponsorem Stali Mielec!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że firma LV BET Zakłady Bukmacherskie zawarła ze Stalą Mielec umowę, na mocy której została oficjalnym sponsorem klubu. Umowę podpisano do 2021 roku.

Na mocy współpracy sponsor będzie m.in. reklamował się na koszulkach ekipy z Mielca. Na początku logotyp nowego sponsora pojawi się na rękawie koszulki meczowej. W umowie zawarto także ekspozycję sponsora podczas meczów piłkarskich rozgrywanych na stadionie w Mielcu. Logotyp Zakładów Bukmacherskich ma pojawiać się również na bandach statycznych, ledowych, materiałach reklamowych na stadionie i ściankach prasowych, na których zawodnicy często udzielają wywiadów. Nie zabraknie również działań w popularnych social mediach, na stronie internetowej klubu oraz w telewizji klubowej.

Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie, komentował podjęcie współpracy następująco:

Wspólnie wierzymy w sukces i wymierne efekty współdziałania z nowymi klubami, które mogą osiągnąć dobry wynik sportowy. To podstawa prowadzenia długoterminowych działań w kontekście sponsoringu sportowego. Uważamy współpracę z drużyną z Mielca za inwestycję w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron i razem napiszemy historię Stali, która nawiąże do największych sukcesów sportowych klubu.”

 

Bardzo się cieszę, iż mogłem się przyczynić do nawiązania współpracy pomiędzy cenioną na rynku firmą LV BET a klubem Stalą Mielec. Jestem pewien, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom i przełoży się na pełne sukcesów funkcjonowanie klubu w kolejnych latach.” – dodał Tomasz Poręba, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Za okazane wsparcie już na starcie dziękował także Prezes klubu – Jacek Orłowski:

Dziękujemy za zaufanie. Bardzo się cieszymy, że kolejny poważny Sponsor dołączył do naszej drużyny i stał się motorem napędowym Stali Mielec w drodze po dawny blask.”

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa