Lottoland uzyskał licencję w Republice Południowej Afryki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Operator loterii online Lottoland otrzymał dwie licencje od Western Cape Gambling and Racing Board w RPA.

Jedną z licencji jest licencja bukmacherska, która umożliwia operatorowi oferowanie stałych zakładów bukmacherskich klientom południowoafrykańskim. Druga to licencja produkcyjna, która pozwala firmie Lottoland opracowywać i wykorzystywać własne oprogramowanie firmy do działalności biznesowej.

Nigel Birrell, dyrektor generalny Lottoland, powiedział:

Cieszymy się, że otrzymaliśmy te licencje w Republice Południowej Afryki. Lottoland posiada obecnie 12 licencjonowanych licencji na całym świecie – to wielkie osiągnięcie i świadectwo dla nas jako globalnej marki i firmy.

Po przyznaniu licencji, krajowa strona internetowa została uruchomiona, dając graczom z RPA możliwość obstawienia wyniku ponad 30 loterii z całego świata. Po raz pierwszy mieszkańcy RPA będą mogli zagrać w US Mega Millions i Powerball, a także w europejskie jackpoty. Licencja produkcyjna pozwoli oddziałowi B2B Lottoland, Lottoland Solutions, na współpracę z innymi licencjonowanymi afrykańskimi bukmacherami, którzy chcą oferować podobne międzynarodowe jackpoty do swojej dotychczasowej bazy klientów.

Birrell kontynuował:

Jesteśmy głęboko przekonani, że Lottoland ma wyjątkową pozycję na rynku południowoafrykańskim, aby móc oferować nasze portfolio produktów loterii o stałym kursie i usług związanych z ubezpieczeniami, co daje Południowoafrykańczykom szansę na wygranie największych jackpotów na świecie .

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa