Loterie

Liczbowe loterie pieniężne to jedna z najstarszych form hazardowej rozrywki, również najbardziej przez graczy lubiana. Zasadą loterii jest możliwość wygrania bardzo wysokiej nagrody przy stosunkowo niskiej cenie losu, gdyż na pulę nagród składają się wszystkie wpłaty grających. Loterie liczbowe z zasady są grami, w których biorą udział miliony graczy, więc do wygrania w nich są miliony złotych, dolarów lub euro.

Do niedawna w Polsce miłośnicy loterii mieli do dyspozycji wyłącznie kolektury jednego organizatora loterii liczbowych z jego sztandarową loterią – Lotto. Dzisiaj, dzięki możliwości typowania numerów w internecie, możemy zagrać w każdą z interesujących nas loterii, czy to europejskich czy amerykańskich. Prezentujemy krótki przegląd najbardziej popularnych.

EuroMillions Aspirational Polish

lottoLOGO zagrajbuttonTypuj wyniki losowań najpopularniejszej polskiej gry liczbowej Lotto w domu, korzystając z komputera lub w jakimkolwiek innym miejscu na ziemi, korzystając ze swojego smartfona! Wybierz 6 z 49 liczb i czekaj na powiadomienie o wygranej! Miliony mogą być Twoje! Gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia to 2 000 000 złotych! eurojackpotLOGO zagrajbuttonDecyzja o stworzeniu najnowszej ogólnoeuropejskiej loterii została podjęta w Amsterdamie przez 9 państw Europy. Najniższa główna nagroda to 10 milionów euro, a najwyższa to 90 milionów euro. Gra EuroJackpot jest podobna do gry EuroMillions, jednakże szanse uzyskania głównej wygranej w EuroJackpot są większe. euromillionsLOGO zagrajbuttonEuroMillions oferuje najwyższe wygrane w całej Europie! Dwa razy w tygodniu, mieszkańcy 10 krajów walczą o wygrane w wysokości od 15 milionów euro do 190 milionów euro! Zagraj teraz i wybierz 5 z 50 liczb oraz 2 z 11 gwiazdek. megamillionsLOGO zagrajbuttonW każdą środę i sobotę możesz zdobyć najwyższe światowe wygrane, jeżeli prawidłowo wytypujesz 5 z 75 oraz 1 z 15 liczb. Opcja MegaPlier daje możliwość powiększenia nawet czterokrotnie wygranych stopnia 2-9 za jedyne 2 funty od zakładu! powerballLOGO zagrajbuttonWytypuj prawidłowo 5 z 59 liczb oraz 1 liczbę PowerBall, aby zabrać do domu wysoką wygraną. Wybierz opcję PowerPlay, aby zwiększyć Twoją wygraną! Czwartki i niedziele mogą być Twoimi szczęśliwymi dniami!


[tchsp id=”1″]

MegaMillions Aspirational Polish

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa