Konferencja Bitcoin&Blockchain będzie zorganizowana w Pradze przez Smile Expo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

W Czechach po raz piąty odbędzie się konferencja Blockchain & Bitcoin Praga – impreza o blockchain i kryptowalutach organizowanych przez Smile-Expo. W konferencji wezmą udział specjaliści Blockchain, przedsiębiorcy i inwestorzy z różnych krajów.

Tematy konferencji

Podczas wydarzenia eksperci wiodących firm blockchain będą dyskutować o globalnych trendach rynku kryptowalut i przyszłości technologii.

Tematy główne:

  • blockchain: szanse i ryzyko
  • inteligentne kontrakty i aplikacje blockchain
  • przyszłość bitcoin
  • rozwój blockchain w Czechach i na Świecie

Poza tym wydarzenie obejmie dyskusję panelową – format rozmowy pomiędzy ekspertami w dziedzinie kryptografii, który wielokrotnie wzbudzał zainteresowanie publiczności. Specjaliści spotkają się, aby omówić prawne aspekty blockchain w regulacji biznesowej i kryptowalutowej.

Teren wystawienniczy i networking

Przedstawiciele najlepszych firm i startupów blockchain z całego świata zgromadzą się w strefie wystawienniczej i wprowadzą gości w nowe projekty. Eksperci zaprezentują sprzęt do wydobywania kryptowalut, nowe oprogramowanie i praktyczne rozwiązania dla biznesu blockchain. Networking zapewni uczestnikom możliwość porozmawiania z kolegami, poszerzenia sieci kontaktów biznesowych i znalezienia partnerów biznesowych do rozwijania nowych projektów.

Organizator

Gospodarzem tego międzynarodowego wydarzenia targów jest Smile-Expo, które z powodzeniem zorganizowało już dotychczas 50 wydarzeń blockchain w 24 krajach.

Szczegółowe informacje na temat konferencji i kompleksowego programu dostępne są na stronie internetowej Blockchain & Bitcoin Conference Prague.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa