Komisja ds. Gier w Wielkiej Brytanii (UKGC) nałożyła grzywnę na Lottoland

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Lottoland – prowadzący online loterię z Gibraltaru musi zapłacić grzywnę w wysokości 150.000 GBP (191.000 USD) za reklamę wprowadzającą w błąd graczy.

UKGC wyjaśnił, że Lottoland nie wyjaśnił konsumentom, że obstawiają losy loterii nie biorą jednocześnie udziału w loterii. Loterie jak powiedziano, różnią się od innych produktów hazardowych tym, że część dochodów z nich musi być skierowane na godne cele..

W odpowiedzi Lottoland CEO Nigel Birrell powiedział: „Lottoland z przyjemnością współpracował z Komisją do spraw Gier w tej ważnej na nas sprawie. Lottoland jeszcze bardziej udoskonalił procedury kontrolne, tak aby zapewnić, że wszystkie przyszłe komunikaty marketingowe są w pełni zgodne z prawem”.

Komisja ds. Hazardu oświadczyła, że spodziewają się, że wszyscy operatorzy wyciągną wnioski z tej sprawy.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa