Kasyna online legalne na Białorusi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Kasyna online na Białorusi stały się legalne. Dokument z tym związany został podpisany przez prezydenta Aleksandra Łukaszenkę w sierpniu 2018 roku i prawo zaczęło obowiązywać.

Dekret zmienił również niektóre zasady dotyczące wszystkich rodzajów gier hazardowych. Hazard jest teraz dostępny dla obywateli w wieku powyżej 21 lat. Każdy gracz musi przejść obowiązkową procedurę identyfikacji.

Kasyna online mają prawo działać wyłącznie na podstawie oficjalnej licencji. Ponadto firmy muszą posiadać depozyt zabezpieczający na swoich rachunkach bankowych, aby zapewnić wypłatę wygranych. Jego wielkość sięga ponad 1 miliona dolarów.

Nowe przepisy wymagają również, aby wszystkie kasyna online były połączone ze specjalnym komputerowym systemem kasowym, aby kontrolować przepływy pieniężne.

Operatorzy będą mogli ubiegać się o licencję na białoruskie kasyno online począwszy od kwietnia 2019 r. Od tego czasu nastąpi dwuletni okres przejściowy, w którym firmy hazardowe będą ubiegać się o licencje i uruchamiać swoje witryny gier. Na przykład bukmacherzy, którzy chcą zaakceptować zakłady online, będą potrzebować nowej licencji i będą musieli ubiegać się o nią do kwietnia 2021 roku.

Wszyscy operatorzy kasyn online, którzy uzyskają licencję, będą musieli przestrzegać ścisłych zasad. Jednym z wymogów jest stworzenie funduszu zastawu, który ochroni graczy w przypadku niewypłacalności. Jeśli więc witryna zostanie zamknięta, gracze będą mogli wypłacić swoje pieniądze. Strona funduszu nie została jeszcze określona.

Innym ważnym aspektem gier online na Białorusi będzie ochrona danych osobowych. Witryny gier będą musiały stosować silne systemy bezpieczeństwa, które będą bardzo przydatne. Wiceminister twierdzi, że wymóg ten nie ma na celu zmniejszenia liczby operatorów gier, ale zapewnienie, że gracze są całkowicie chronieni podczas gry online.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa