Kampania informacyjno-edukacyjna „HAZARD? Nie, dziękuję!”

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Uzależnienie od hazardu to choroba – ta sentencja nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Skutki uzależnienia hazardowego dotykają nie tylko samych uzależnionych, ale również ich rodzin i bliskiego otoczenia. Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi aktualnie kampanię edukacyjno-informacyjną „HAZARD? Nie, dziękuję!”

W jej ramach izby administracji skarbowej decydują się na organizacje tzw. lekcji edukacyjnych w szkołach całej Polski. Każda placówka zainteresowana takim spotkaniem powinna skontaktować się z rzecznikiem prasowym IAS w swoim województwie i poprosić o możliwość spotkania w danej szkole.

Najbardziej narażeni na uzależnienie od hazardu są ludzie młodzi. Szacuje się, że w grupie do 18 roku życia liczba zagrożonych osób dochodzi do nawet 15%. Około 3% to osoby, które już mają wyraźne problemy.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa