- E-PLAY.EU – Informator gier online - http://e-play.eu -

Już w czerwcu Moskwa będzie gospodarzem Rosyjskiego Tygodnia Gier

Wydarzenie skupi się na rynkach iGaming z siedzibą w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw. Podczas przeprowadzanych konferencji eksperci rynku online omówią również zagadnienia dotyczące gier społecznych i mobilnych.

Organizator Smile-Expo nadzoruje 11. edycję Rosyjskiego Tygodnia Gier (Russian Gaming Week), tworząc to wydarzenie w porozumieniu z międzynarodowymi specjalistami tak aby zaprezentować jak najlepszą ofertę dla uczestników. Wśród zainteresowanych uczestniczyć będą dostawcy oprogramowania, operatorzy gier hazardowych, specjaliści branżowi i przedsiębiorcy rynku online.

Wydarzenie to skupia się głównie na rynkach iGaming z siedzibą w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw. Dla tych, którzy mają zamiar odwiedzić RGW, organizatorzy obiecują omówienie specjalistycznych tematów, takich jak gry społecznościowe, gry na telefon komórkowy, prawodawstwo reklam hazardu, ustawodawstwo CIS i organizacja hazardu w oznaczonych rosyjskich strefach gier.

Do udziału w Smile-Expo udało się pozyskać wybitną grupę uczestników RGW 2017. Wśród nich są: BetConstruct, studio Boss Gaming, ActionPay, Sport Level i BetGames.
Ale jednym z najbardziej gorąco oczekiwanych gości będzie firma Slotegrator, biorąc pod uwagę fakt, że to ta firma doprowadziła do tego wydarzenia.

Zródło: Yogonet [1]