Intralot na kongresie w Krakowie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Intralot, jako Partner Premium Stowarzyszenia Europejskich Loterii, uczestniczy w IX kongresie „Nowe kierunki”, który odbędzie się w Krakowie w dniach 5-8 czerwca 2017.

Podczas Kongresu Intralot przedstawi rozszerzone portfolio przełomowych rozwiązań mających na celu wsparcie modernizacji loterii, koncentrując się na technologii cyfrowej oraz na personalizowaniu doświadczeń graczy poprzez wszystkie kanały dystrybucji.

Dyrektor Generalny Grupy Intralot, Antonios Kerastaris stwierdził: Cieszymy się, że spotkamy się z naszymi cennymi europejskimi klientami i przyjaciółmi na kongresie EL w Krakowie. Loterie na całym świecie rozpoczęły proces przekształcania cyfrowego, który stwarza ogromne możliwości rozwoju branży gier. W firmie Intralot opracowaliśmy zintegrowaną strategię transformacji cyfrowej w handlu detalicznym wspieraną przez nasze najlepsze, elastyczne, niezawodne, modułowe i bezpieczne rozwiązania, które są kluczowe dla zapewnienia przyszłego zrównoważonego wzrostu.

6 czerwca Intralot będzie prowadził panel dyskusyjny zatytułowany „Modernizacja loterii w świecie cyfrowym”. Podczas tej sesji czołowi liderzy biznesu i eksperci branżowi omówią pojawiające się trendy i najlepsze strategie dla cyfrowej transformacji.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa