IGaming Super Show już wkrótce w Amsterdamie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Wydarzeniem jakie zgromadzi kadry kierowniczej w celu omówienia sposobów łamania trudności w szybko rozwijającej się przestrzeni iGaming, będzie zaplanowane na dni 12-13 lipca w Centrum Targowo-Wystawowym RAI w Amsterdamie – IGaming Super Show.

Swój głos i wystąpienie w panelach branżowych zapowiedzieli: prezes Lottoland- Nigel Birrell, Facebook Head of Real Money Gaming i Social Casino dla EMEA – Finbarr O’Mahony, wicepremier IBM – Watson Evangelist Jeremy Waite – dyrektor ds. Handlowych Gamevy, Helen Walton – dyrektor zarządzający Deutsche Bank, Andrew Zarnett – założyciel firmy Myndset i prezes Minter Dial, Betspawn Prezes i współzałożyciel – Vidar Duvnäs, szef Kindred Futures – William Mace i Główny Ewangelista Open Market – Oisin Lunny.

Impreza będzie inspirować i przekonywać delegatów, prezentując opinie najlepszych mówców w prywatnym środowisku, ułatwiając zdobywanie unikalnej wiedzy i nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami.

Shona ODonnell, dyrektor ds. Wydarzeń w iGaming Business powiedziała:

„W tegorocznej Konferencji Wykonawczej iGaming prezentowane są wszystkie najważniejsze doświadczenia i opinie ekspertów, które tłumaczą i naświetlają problemy jednych z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoi przemysł hazardu online czyli zakłócanie dostępu produktów do klientów w sieci.

Poza panelami zorganizowane będą w ciągu dwóch dni również spotkania VIP i sieciowe dla naszych delegatów na poziomie C , tworząc unikalne środowisko wymiany wiedzy z osobami, które prowadzą działalność w przestrzeń Igamingu”.

IGaming Super Show, który odbędzie się w Amsterdamie w dniach 11-14 lipca w RAI, jest największą dedykowaną ekspozycją i konferencją dla przemysłu igaming na Świecie.

Źródło: Yogonet

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa