Holandia legalizuje hazard online, otwierają się drzwi dla zagranicznych firm

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Holenderski senat we wtorek głosował za przyjęciem aktów prawnych w celu zalegalizowania hazardu internetowego, co umożliwi zagranicznym i holenderskim firmom ubieganie się o licencje.

W poniedziałek Minister Finansów powiedział, że około 300 firm wyraziło zainteresowanie prowadzeniem strony hazardowej w Holandii, a około 50 zamierza złożyć formalny wniosek o licencję, gdy będą na to przygotowane w przyszłym roku.

Wtorkowe głosowanie odbyło się dwa lata po tym, jak niższa izba parlamentu głosowała za umożliwieniem stronom trzecim legalnej oferty gier hazardowych online.

Holland Casino jest jedynym holenderskim operatorem hazardowym, ale zagraniczne firmy powszechnie łamią zakaz i nadal oferują usługi holenderskim graczom.

Dwie partie chrześcijańskie w rządzącej koalicji głosowały przeciwko nowelizacji ustawy. Twierdzą, że zezwolenie większej liczbie firm na oferowanie zakładów online spowoduje więcej problemów z nałogiem.

Źródło: dutchnews.nl

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa