GVC Holding i Playtech podpisali umowę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

GVC Holdings podpisało nową długoterminową umowę z Playtech, która potrwa do 2025 r., a Playtech stanie się „kluczowym dostawcą produktów i usług” dla wszystkich marek GVC.

Produkty i usługi Playtech zostaną zintegrowane z platformą GVC, aby zapewnić, że będą one dostępne dla Joint Venture GVC z MGM Resorts.

Kenneth Alexander, CEO GVC, powiedział:

„Jesteśmy zachwyceni, że GVC był w stanie uzgodnić długoterminową współpracę z Playtech. Jeszcze więcej naszych klientów będzie mogło cieszyć się treściami od jednego z wiodących na świecie dostawców wysokiej jakości produktów do gier. Jednocześnie dodatkowa elastyczność związana z migracją platform technologicznych pozwala nam przyspieszyć integrację Ladbrokes Coral „.

Umowa oznacza, że ​​GVC będzie mieć większą elastyczność, przenosząc Ladbrokes Coral na wewnętrzną platformę technologiczną grupy. W ramach transakcji, Playtech BGT Sports dostarczy Ladbrokes Coral oprogramowanie do zestawu samoobsługowych terminali bukmacherskich w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Belgii.

Mor Weizer, dyrektor generalny Playtech, dodał:

„Cieszymy się, że osiągnęliśmy nową umowę z GVC, która rozszerza się o udane partnerstwo, które ustanowiliśmy z Ladbrokes Coral w ciągu ostatnich sześciu lat. Jest to dowodem siły propozycji Playtech i oczekujemy wspierania GVC w nadchodzących latach. „

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa