Gry Yggdrasil Gaming dostępne we Włoszech

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Po raz pierwszy sloty producenta Yggdrasil Gaming będą oficjalnie dostępne dla graczy online we Włoszech.

Po integracji z Yggdasilem, Gioco Digitale GVC Holding będzie pierwszą marką, która przynosi oficjalnie gry slotowe online tego producenta do Italii. Inna marka GVC, bwin.it wkrótce podąży tymi samymi śladami.

Wśród oferowanych na włoskim rynku gier online już obecnie posuiadają jedenaście nagradzanych tytułów gier z portfolio Yggdrasil, wszystkie zostały homologowane przez władze włoskie, w tym „Dark Joke Rizes”, „Vikings Go Wild” i „Nirvana”. Włoska operacja GVC będzie również korzystać z BOOST będących w portfolio Yggdrasil w zakresie narzędzi promocyjnych w grze, aby zwiększyć zainteresowanie tymi grami.

Prezes Yggdrasil Fredrik Elmqvist powiedział:

„To szczególny moment na rynku włoskim, który w ostatnich latach znacząco wzrósł w branży gier mobilnych. Możemy pochwalić się jednym z najlepszych interfejsów do gier mobilnych w branży „.

Liron Snir, główny dyrektor ds. Produktów w GVC Holding, powiedział:

” Z przyjemnością współpracujemy z zespołem Yggdrasil w całym procesie integracji „.

Tagged under

1 Comment

  1. Pingback: Gry Yggdrasil Gaming dostępne we Włoszech – E-PLAY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa