- E-PLAY.EU – Informator gier online - http://e-play.eu -

Gry Novomatic dostępne na Litwie w kasynie online

Greentube, oddział Novomatic Interactive podpisał umowę o dystrybucję swojej produkcji najciekawszych gier marce Optibet, pierwszemu licencjonowanemu kasynie online na Łotwie, które jest własnością Nordic Leisure Group.

Zgodnie z zawartą umową firma Greentube zaoferował najważniejszemu liderowi na rynku online, treści interaktywne które są obecnie dostępne na stronie www.optibet.lv. Dla graczy Optibet dostępne są obecnie słynne sloty (dostępne przy użyciu kart chipowych Novomatic), takie jak „Book of RaTM deluxe”, „Lucky Lady’s Charm deluxe”, „Sizzling Hot deluxe” oraz wiele innych popularnych gier w kasynie online .

Gernot Baumgartner – szef działu marketingu i sprzedaży Greentube, powiedział:

„Greentube jest bardzo dumny z kolejnego udanego partnerstwa. Cieszymy się, że oferujemy naszym graczom Optibet dobrze znane gry premium i czujemy się pewnie, że wybór tych gier będzie bardzo dobrze przyjęty przez naszych klientów”.

Peter Åström, Dyrektor Generalny Nordic Leisure Group, dodał:

„Jestem niezwykle podekscytowany, że następuje dodanie najlepszych treści slotów kasynowych Greentube do naszej regionalnej marki Optibet.LV. Tytuły Greentube, takie jak „Book of Ra” i „Sizzling Hot” są bardzo dobrze znane na Łotwie ze względu na ich wysoką dostępność na rynku stacjonarnym – salony i punkty gier, więc było to idealne rozwiązanie dla nas aby przybliżyć  te wspaniałe i sprawdzone gry naszym klientom online „.

 

Źródło: G3Newswire [1]