Gdy Neteller podnosi opłaty, Bitcoin SV staje się oczywistą opcją

W tym tygodniu przyszła wiadomość, że inny dostawca płatności e-wallet, popularny wśród wielu operatorów gier hazardowych online Neteller, wprowadził niepopularne zmiany.

Neteller wprowadza nowe opłaty w oparciu o częstotliwość dokonywania transakcji przez użytkowników końcowych. Zaledwie 5 USD z portfela za każdy miesiąc, w którym użytkownik pozostaje nieaktywne.

Gdy Neteller podnosi opłaty, Bitcoin SV staje się oczywistą alternatywą. Po wejściu do gry hazardowej online klient przyjmuje, że będą pobierane opłaty. Dostawcy usług płatniczych mogą pobierać opłaty procentowe za każdy depozyt lub płaskie opłaty za wypłaty. Niektóre opłaty mogą pozostać ukryte dla użytkownika końcowego, ponieważ operator ma koszt utrzymania atrakcyjnej bazy graczy. Prawie zawsze pobierana jest opłata za wszelkiego rodzaju ruch finansowy. Większość użytkowników zapłaci teraz więcej opłat niż kiedykolwiek będą zbierać z wygranych.

To czyni ostatnią zmianę Netellera jeszcze bardziej nikczemną. Opłata za nicowanie. Zostawiłeś kilka dolców w swoim portfelu, ponieważ sezon się skończył? Mogli już teraz iść po opłaty. Zrobiłeś sobie przerwę w grudniu, aby spędzić więcej czasu z najbliższymi? To będzie kosztować 5 $.

Ostatecznie jednak dobiegają końca dni dostawców płatności stron trzecich, które drenują portfele graczy i operatorów. Bitcoin został wprowadzony do cyfrowej waluty, która mogłaby wyeliminować tych środkowych pośredników i umożliwić tanie i szybkie transakcje bezpośrednio pomiędzy graczem a operatorem.

Co więcej, Bitcoin SV (BSV) odrodził się w oryginalnej wizji Bitcoin, jak opisał Satoshi Nakamoto, i jest gotowy, aby podjąć to wyzwanie.

Z BSV gracz może dokonywać wpłat na swoje konto w ciągu kilku sekund, a tylko grosze idą na opłaty transakcyjne. Wypłaty są równie szybkie. Jeśli operator tak wybierze, może pokryć opłaty transakcyjne, a gracze nadal będą oszczędzać fortunę w porównaniu do tego, co obecnie płacą u zewnętrznych dostawców. I w przeciwieństwie do innych kryptowalut, BSV jest zbudowany tak, aby skalować się do potrzeb teraz i przyszłości, więc nie ma obaw o długie czasy potwierdzenia płatności, która ma zostać wysłana.

W miarę, jak coraz więcej operatorów przekonuje się do mocy BSV, a organy nadzoru zachęcają swoich partnerów do zanurzania się w tej przestrzeni kosmicznej, presja na Neteller prawdopodobnie będzie jeszcze większa.

Mogą nawet w niedalekiej przyszłości zwiększyć opłaty, aby przeżyć, ale to tylko przyspieszy przyjęcie działań obsługi finansowej w kierunku BSV.

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa