EPT Malta – Jakub Michalak wygrywa High Rollera!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Polacy na Malcie czują się zdecydowanie jak u siebie. Swoje ugrali już Dominik Pańka czy Witold Homka – teraz mamy kolejnego zdobywcę okolicznościowej statuetki i całkiem pokaźnego czeku.

Wczoraj odbył się jednodniowy turniej High Roller z wpisowym 10 tysięcy euro. Na starcie zameldowało się 84 graczy, w tym trzech Polaków. Jako, że lista startowa nie była z tych najdłuższych, miejsc płatnych przewidziano tylko 11. Po turnieju z pieniędzmi wyszedł tylko jeden Polak, za to zgarnął największą wypłatę!

Jakub Michalak, bo o nim mowa, do konta dopisał 187.133 euro. Taka akurat kwota to wynik trzyosobowego deala, w którym przy pozostałej w grze trójce zawodników nasz reprezentant zapewnił sobie pewne 160.658 euro. Dodatkowe 17.475 euro dostał za zajęcie pierwszego miejsca.

Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa