Czy napiszesz swoje własne szczęśliwe zakończenie?

W związku z  najnowszym wydaniem kolejnego baśniowego slota pod nazwą „Fairytale Legends: Hansel i Gretel” , nowemu klientowi kasyna Mr Green przyznajemy 20 darmowych spinów podczas pierwszej rejestracji.

Ta ograniczona promocja jest dostępna wyłącznie przez portale E-play!


Wszyscy nowi gracze, którzy otrzymają link śledzenia między 24 kwietnia a 31 maja 2017, otrzymają 20 bezpłatnych bezpłatnych spinów w dowolnej konfiguracji finansowej z tytułu promocji slota „Fairytale Legends: Hansel and Gretel”.

To jest 20 gwarantowanych bezpłatnych zwrotów, tylko za zarejestrowanie się na konto Mr Green. Dodatkowo każdy gracz otrzyma zwykły, lokalny pakiet Welcome Bonus co jest w standardzie kasyna.

Bajkowe legendy – gra „Hansel and Gretel” jest zaprojektowana przez Netent a udostępniona w kwietniu 2017 roku.
Gra jest częścią serii bajek zainspirowanych automatami internetowymi firmy NetEnt o nazwie „Fairy Tale Tegend”, pierwszym z nich jest „Czerwony Kapturek” z 2016 roku.
Graficznie, ta gra jest tak zaprojektowana, jak pierwsza z serii: bajkowa fantazja, fantastyczna grafika ustawiona w świetle księżycowego lasu, z dużą ilością skomplikowanych cech i szczegółów. Ścieżka dźwiękowa jest również bardzo dostosowana do baśniowej legendy.
Na bębnach są piękne ikony, w tym ptaków, rozsypanych cukierków, mieczów a także skarbów do zdobycia. Ogólnie gra jest dopracowana graficznie i przypomina o opowieściach serwowanych nam przez nasze babcie w dzieciństwie

Zainteresowany? Po prostu zacznij od zaraz TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa