Crown Resort oferuje gry zręcznościowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Operator James Packer powiedział, że jego firma pracuje nad opracowaniem nowych opcji dla produktów rozrywkowych, które zostaną zaprezentowane podczas przyszłych wydarzeń związanych z grami hazardowymi.

„Gry oparte na umiejętnościach to ciekawa koncepcja, która pobudza działania na wielu rynkach. Jest to reakcja na pojawienie się gier różniących się od tradycyjnych gier „, powiedział dyrektor finansowy Crown Ken Barton w raporcie cytowanym przez australijską stronę internetową.

„Mamy prototypy już bardzo rozwinięte, a na pokazy gier, które nadejdą w ciągu najbliższych kilku miesięcy, powinniśmy mieć gotowe demonstracje, które będziemy w stanie zaprezentować”.

Działalność korporacji Crown była znakomitym wykonawcą w innym delikatnym rocznym wyniku.

Wczoraj udziały korporacji zamknęły się z wynikiem o 4,3 proc. wyższym niż alternatywne wyliczenia w zeszłym miesiącu. W piątek 4 sierpnia, w wyniku słabszego niż oczekiwano wyniku, który był kalkulowany przez blisko połowę przychodów w segmencie dużych firm, zanalizowano sytuacje. Stało się to na skutek następstwa aresztowania pracowników korporacji Crown w Chinach w  październiku zeszłego roku.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa